Joy Türk

İzlenen Tv Veya Dinlenen Radyo:

joy-turk-dinleJoy Türk

Hakkında Bilgiler
Türkiye’nin 1 numaralı slow müzik radyosudur. Joy Türk aşk, sevgi, özlem ve sitem duygularının en iyi anlatıldığı slow müzik tarzında yayın yapmaktadır. Ayrıca bu radyodan sonra Joy Türk Akustik radyosu da yayın hayatına başlamıştır.

Yayın hayatına 2004 yılından bu zamana kadar kesintisiz olarak devam eden Joy Türk, Türkiye’de slow müzik tarzında yayın yapan radyolar içerisinde zirvededir. Joy Türk Türkiye’nin ilk slow müzik radyosu olmasının yanında, geniş müzik arşivi ile slow müzik alanında radyo dinleyicilerinin en çok beğenisini kazanmayı başarmıştır.
Joy Türk yayın akışı içerisinde en seçkin slow müzik şarkıları, uzman programcılar tarafından yayınlanarak Joy Türk dinleyicilerine keyifli dakikalar yaşatılır. Joy Türk’ün dinleyicileri yayınlanan şarkılara sık sık eşlik ederek, çalınan şarkıları sevdiklerine armağan ederler. Sizlerde telefonlarınızın kısa mesaj bölümüne Joy Türk yazıp, bir boşluk bırakarak mesajınızı 3717′ye göndererek en güzel şarkıları sizin için değerli olanlara armağan edebilirsiniz.

 

Joy Türk

Joy Türk, en seçkin Türkçe slow müzik eserlerinin profesyonel programcılar tarafından düzenlenen programlar eşliğinde yayınlanmasıyla kısa sürede dinleyici kitlesini arttırarak, büyük kitlelere hitap etmeye başladı. Gördüğü ilgi sayesinde ülkemizde ulusal yayın yapma kararı alan Joy Türk, 2011 yılından bu yana Türkiye’nin 22 farklı ilinde radyo yayını yapmakla kalmayıp, uydu, dijital platfomlar ve internet üzerinden online olarak dinlenilebilen bir radyo haline geldi.

Joy Türk kaliteli radyo yayını ve en hit Türkçe slow müzik şarkılarıyla dinleyicilerinin aşkı hissetmesini sağlamakla kalmayıp, yatırımlarınada devam ediyor. Joy Türk dinleyicileri yakın tarihte Türkiye’nin daha fazla noktasında radyoları üzerinden Joy Türk canlı dinleyebilecekler.

Joy Türk

İletişim Bilgileri
Joy Türk’e ulaşmak için;
E-mail: joyturk@joyturk.com.tr
SMS: Telefonunuzun mesajlar menüsünden yeni mesaj kısmına, mesajınızın başına JOYTURK yazıp bir boşluk bırakıp mesajınızı yazıp 3717′e yollayabilirsiniz.
Joy Türk’ü net dinleyemiyorsanız teknik problem için e-mail adresimiz: teknik@joyturk.com.tr
Program ve Müzik Direktörü: Gökhan Çınar gcinar@spectrummedya.com.tr
Pazarlama Koordinatörü: Etel Kazado ekazado@spectrummedya.com.tr
Pazarlama Müdürü: Melis Kolyozyan melis@spectrummedya.com.tr
İnteraktif Hizmetler Sorumlusu: Aylin Anık aanik@spectrummedya.com.tr
İnsan kaynaklarımız: insankaynaklari@spectrummedya.com.tr

Joy Türk

Frekans Bilgileri
İstanbul : 89.0
EUROBIRD 2 (25.5 E)
Frekans : 11.009 Mhz
Polarizasyon : Vertical (Dikey)
Sembol Rate : 1110
Fec : 2/3
Bu frekans ve uydu bilgiler doğrultusunda Joy Türk dinleyebilirsiniz. Yada sitemizden 24 saat boyunca canlı dinleyebilirsiniz. Joy Türk dinleyebilmek için flash player kurmalısınız. Joy türk, slow müzik severlerin sıklıkla dinlediği bir radyo olmaya devam ediyor. Joy türk dinle, her zaman olduğu gibi buradan sizlere en güzel slow parçalar ulaşıyor ve ulaşmayada devam edecek.

Dikkatinizi Çekebilir

Bu Kanallar İlginizi Çekebilir!

Radyo Fenomen

0:00

382 Dinlendi

Radyo Dinle

Radyo Moda

0:00

316 Dinlendi

Radyo Dinle

Metro Fm

0:00

345 Dinlendi

Radyo Dinle

Radyo Spor

0:00

315 Dinlendi

Radyo Dinle

Lig Radyo

0:00

144 Dinlendi

Radyo Dinle

Radyo Seymen

0:00

582 Dinlendi

Radyo Dinle

Ntv Spor Radyo

0:00

361 Dinlendi

Radyo Dinle

Power Fm

0:00

420 Dinlendi

Radyo Dinle

Radyo D

0:00

304 Dinlendi

Radyo Dinle

Kullanıcı Yorumları

Bir Yorum Yap